Журнал обліку робочого часу працівників у вихідні дні

Для обліку робочого часу працівників підприємства ведуть табелі обліку використання робочого часу (форма № П-5). Вести журналу обліку робочого часу працівників — законодавство не зобов’язує.

Але, приміром, якщо часто доводиться залучати працівників до роботи у вихідні (святкові, неробочі) дні, то доцільно вести облік робочого часу в такі дні та наданих компенсацій.

Журнал обліку робочого часу працівників у вихідні дні Читайте також: Вихідний, святковий, неробочий день: у чім відмінність

Форму обліку працівники кадрової служби можуть вибрати на власний розсуд. Облік можна вести як з використанням персонального комп’ютера, так і на паперових носіях (карткова або журнальна форма), наприклад у Журналі обліку роботи працівників у вихідні (святкові, неробочі) дні та наданих компенсацій.

Журнал обліку робочого часу працівників у вихідні дні Дізнайтеся, чи виплачувати компенсацію за роботу у вихідний при звільненні

Журнал обліку роботи працівників у вихідні дні та надання компенсації

журнал обліку робочого часу працівників

Журнал обліку робочого часу працівників у вихідні дні

СКАЧАТИ ЗРАЗОК

Журнал обліку робочого часу працівників у вихідні дні

СКАЧАТИ ШАБЛОН


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді