Воєнний стан в Україні та трудові відносини

Що таке воєнний стан

Воєнний стан — це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності та передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню, військовим адміністраціям та органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози, відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності, а також тимчасове, зумовлене загрозою, обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень (Закон України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII).

Воєнний стан в Україні було введено з 24.02.2022, і Президент його продовжує. Наразі воєнний стан триває до 05:29 14.05.2024.

Навчання з військового обліку: оберіть свій варіант

Воєнний стан: тривалість і підстави. Шпаргалка

Воєнний стан в Україні
Неодмінно стане у пригоді:
 
Воєнний стан в Україні продовжено до 16 листопада 2023 року. У законодавстві про працю є обмеження, пов'язані з його дією. Матеріал допоможе правильно організувати роботу та не допускати помилок.
Переглядів: 1833
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою