Увільнення працівника від роботи

В этой рубрике есть необходимые формы и примеры для оформления увольнений. Также вы сможете ознакомиться со всеми актуальными изменениями и правилами, которые нужно соблюдать в работе. 

Законодавство про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування не зобов’язує роботодавця безперешкодно відпускати працівника з роботи на час вакцинації та оплачувати період його відсутності на роботі з цієї причини. Утім, одним із способів задокументувати його відсутність — увільнення
Переглядів: 8189
25 жовтня 2020 року обиратимемо депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів. Якщо ваш працівник є учасником виборчого процесу, оформте необхідні документи, табелюйте коректно. Допоможемо в цьому, а спиратимемося на Виборчий кодекс від 19.12.2019 № 396-IX (далі — ВК)
Переглядів: 28418
Україна готується до позачергових виборів у Верховну Раду. 21 липня обиратимемо нових народних депутатів. Кадровик має дотриматись вимог закону щодо працівників, які братимуть участь у виборчому процесі, — увільнити їх від роботи. Кого, як і на скільки увільняти від службових обов’язків? 4 варіанти оформленя зі зразками документів — у статті.
Переглядів: 22471
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою