Пенсійне забезпечення

Ми публікуємо матеріали, які дають відповіді на найважливіші питання і виклики, що стоять сьогодні перед фахівцями кадрової справи. На порталі «Кадровик-01» ви знайдете статті з покроковим алгоритмом дій у всіх кадрових процедурах, новини, які допомагають бути в курсі всіх новацій, та запитання і відповіді – незамінні підказки у складних ситуаціях. Для того, щоб ознайомитися з готовими шаблонами документів по темі, скористатися сервісами та відслідковувати зміни у законодавстві, радимо оформити безкоштовний демодоступ до електронного журналу «Кадровик-01».

ВЗЯТИ ДЕМОДОСТУП

Українців передпенсійного віку часто цікавить запитання: якщо немає стажу, яка буде пенсія? З якого саме віку можна почати отримувати пенсію, якщо немає стажу, що робити, коли не вистачає страхового стажу, чи мають право на призначення пенсії підприємці, які досягнули пенсійного віку, - відповіді на ці запитання знайдете у статті
Переглядів: 54678
Всі експерти редакції колись працювали у кадрових службах, тож знають із власного досвіду, наскільки кропітка і важлива ваша робота. А оскільки колишніх кадровиків не буває, ми раді потішити вас онлайн сервісом, який виконає самотужки частинку вашої роботи. Калькулятор допоможе при розрахунку різних періодів трудового стажу. Просто внесіть необхідні дані.
Переглядів: 111570
Незважаючи на усі виклики, певне зростання пенсійних виплат все ж відбудеться. Також буде запроваджено декілька пенсійних новацій та обговорення запровадження накопичувальної пенсії
Переглядів: 76037
Для виходу на пенсію у 2020 році після досягнення відповідного віку потрібно мати страховий стаж не менше 27 років. З кожним наступним роком страховий стаж, що дає право на призначення пенсії за віком, поступово зростатиме і у 2028 році досягне 35 років
Переглядів: 5351
Нерідко трапляється, що на підприємстві працюють працівники, які до цього тривалий час працювали за кордоном. Чи враховувати цей період до стажу для оплати тимчасової непрацездатності, призначення допомоги з безробіття, пенсії? Які документи підтверджують страховий стаж, набутий за кордоном? Окрім відповідей на ці запитання, у статті також знайдете перелік країн, з якими Україна уклала відповідні міжнародні договори.
Переглядів: 8350
Із 11.10.2017 набула чинності пенсійна реформа — Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 № 2148-VIII (далі — Закон № 2148).
Переглядів: 73950
Одноразову грошову допомогу в розмірі 10 місячних посадових окладів за наявності не менше 10 років стажу на посадах в органах місцевого самоврядування чи на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державних службовців наразі не виплачують.
Переглядів: 20268
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою