Ведення військового обліку на підприємстві

Підвищення кваліфікації осіб, відповідальних за ведення військового обліку, наразі є обов'язковим і має відбуватися за програмою, погодженою Генштабом ЗСУ.

Саме такий формат навчання є у Вищій Школі Кадровика

Ведення військового обліку на підприємстві

Після проходження програми отримуєте Документ про підвищення кваліфікації від Національного Юридичного Університету ім. Ярослава Мудрого.

ЗАПИСАТИСЯ ДО ГРУПИ

 

Військовий облік в Україні в умовах війни став ще складнішим. Про призови строковиків, мобілізованих, добровольців, ведення військового обліку жінок, документування кадрових нюансів та дотримання законодавства, дізнайтеся у рубриці «Військовий облік» на нашому порталі.

<p>Ключове для кадровика:</p>
<p><a class="link__external_2" href="https://ek.expertus.com.ua/recommendations/2925" target="_blank" rel="noopener" data-template-id="link" data-type="external" data-is-hidden-content="0" data-local-block="0" data-main-product="6320">Які документи з військового обліку необхідно розмістити на стенд на підприємстві</a>;</p>
<p><a class="link__external_2" href="https://ek.expertus.com.ua/recommendations/2759" target="_blank" rel="noopener" data-template-id="link" data-type="external" data-is-hidden-content="0" data-local-block="0" data-main-product="6320">Нормативна база військового обліку</a>:</p>
<p><a class="link__external_2" href="https://ek.expertus.com.ua/recommendations/10201" target="_blank" rel="noopener" data-template-id="link" data-type="external" data-is-hidden-content="0" data-local-block="0" data-main-product="6320">Як увільнити через призов по мобілізації</a>;</p>
<p><a class="link__external_2" href="https://ek.expertus.com.ua/recommendations/10791" target="_blank" rel="noopener" data-template-id="link" data-type="external" data-is-hidden-content="0" data-local-block="0" data-main-product="6320">Як оформити, якщо підприємство хоче виплачувати середній заробіток працівникам, які проходять військову службу</a>;</p>
<p><a class="link__external_2" href="https://ek.expertus.com.ua/recommendations/853" target="_blank" rel="noopener" data-template-id="link" data-type="external" data-is-hidden-content="0" data-local-block="0" data-main-product="6320">Як організувати військовий облік жінок</a>.</p>
<p> </p>

blok_5.jpgКлючове для кадровика:

Ведення військового обліку — обов'язкова умова діяльності підприємства будь-якої форми власності. Порядок військового обліку до цього часу викликає низку питань у зв’язку з динамічністю законодавства у цій сфері. Матеріал стане вашим путівником під час організації військового обліку на підприємстві з нуля, адже містить усі головні, як законодавчі, так і практичні положення про військовий облік для ведення обліку військовозобов'язаних
Переглядів: 25942
Державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації незалежно від форми власності та підпорядкування зобов’язані вести військовий облік працівників. Розглянемо, відповідальність за порушення у сфері військового обліку передбачена законодавством.
Переглядів: 9446
Складіть наказ про стан військового обліку на підприємстві 2023 рік і завдання з військового обліку на 2024 рік за зразком від наших експертів.
Переглядів: 47685
Складіть план роботи з військового обліку 2024 за зразком. Так зможете відслідковувати обов’язкові заходи з військового обліку, а також упорядкуєте свою роботу.
Переглядів: 17764
Керівники підприємств мають подавати до ТЦК за місцем знаходження щороку до 20 червня та 20 грудня інформацію про наявність транспортних засобів і техніки, їх технічний стан, а також про громадян, які працюють на підприємствах на таких транспортних засобах і техніці.
Переглядів: 48217
Військовий облік жінок в Україні — тема, яка є досить актуальною останні кілька років. Найбільш актуальні питання: граничний вік перебування на військовому обліку жінок; що містить нова редакція наказу про військовий облік жінок; перелік професій жінок на військовий облік; алгоритм взяття на військовий облік жінок. Усе про військовий облік жінок року читайте у статті, що підготували наші експерти.
Переглядів: 30795
Під час воєнного стану порядок бронювання військовозобов’язаних передбачає два абсолютно різних механізми. У фокусі цієї статті відповіді на наступні питання: як забронювати працівника на період мобілізації, хто може забронювати працівника, чи можна забронювати мобілізованого працівника?
Переглядів: 275484
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою