Статті за темою Ведення військового обліку на підприємстві

Військовий облік
Ведення військового обліку — обов'язкова умова діяльності підприємства будь-якої форми власності. Порядок військового обліку до цього часу викликає низку питань у зв’язку з динамічністю законодавства у цій сфері. Матеріал стане вашим путівником під час організації військового обліку на підприємстві з нуля, адже містить усі головні, як законодавчі, так і практичні положення про військовий облік для ведення обліку військовозобов'язаних
24605
Відповідальність за порушення військового обліку на підприємстві
Державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації незалежно від форми власності та підпорядкування зобов’язані вести військовий облік працівників. Розглянемо, відповідальність за порушення у сфері військового обліку передбачена законодавством.
9268
Наказ про стан військового обліку
Складіть наказ про стан військового обліку на підприємстві 2023 рік і завдання з військового обліку на 2024 рік за зразком від наших експертів.
47362
План роботи з військового обліку на 2024 рік
Складіть план роботи з військового обліку 2024 за зразком. Так зможете відслідковувати обов’язкові заходи з військового обліку, а також упорядкуєте свою роботу.
17606
Відомість до ТЦК про наявність і технічний стан транспортних засобів і техніки, а також про громадян, які працюють на підприємстві, в установі та організації на таких транспортних засобах і техніці
Керівники підприємств мають подавати до ТЦК за місцем знаходження щороку до 20 червня та 20 грудня інформацію про наявність транспортних засобів і техніки, їх технічний стан, а також про громадян, які працюють на підприємствах на таких транспортних засобах і техніці.
46408
Військовий облік жінок
Військовий облік жінок в Україні — тема, яка є досить актуальною останні кілька років. Найбільш актуальні питання: граничний вік перебування на військовому обліку жінок; що містить нова редакція наказу про військовий облік жінок; перелік професій жінок на військовий облік; алгоритм взяття на військовий облік жінок. Усе про військовий облік жінок року читайте у статті, що підготували наші експерти.
30777
Бронювання працівників на підприємстві під час воєнного стану
Під час воєнного стану порядок бронювання військовозобов’язаних передбачає два абсолютно різних механізми. У фокусі цієї статті відповіді на наступні питання: як забронювати працівника на період мобілізації, хто може забронювати працівника, чи можна забронювати мобілізованого працівника?
275169
Документи для повідомлення про зміну облікових даних призовника, військовозобов’язаного та резервіста
У матеріалі дізнаєтесь коли потрібно повідомити про зміну облікових даних, який строк та форма повідомлення про зміну облікових даних 2023, а зразки від експертів допоможуть скласти повідомлення та супровідний лист.
23201
Приклад складання Відомості та зразки Списків за новим Порядком військового обліку
Із 5 січня 2023 року паперову картотеку військовозобов’язаних та призовників дещо змінили. Усі новели законодавства пояснили юрист із трудового права, сертифікований експерт із військового обліку Юлія Видиборець та розробники нового Порядку — представники Генерального штабу Збройних Сил України. У матеріалі Ви знайдете списки військовозобов’язаних зразок та зразкову відомість оперативного обліку призовників військовозобов’язаних та резервістів.
33523