Суміщення професій і посад

У рубриці знайдете матеріали, які допоможуть оформити чи скасувати суміщення професій (посад), встановити доплату за суміщення. А також скачаєте зразки заяв та наказів для підготовки роботи за сумісництвом.

Скачайте шпаргалу «Сумісництво і суміщення — в чому різниця» і користуйтеся, щоб не заплутатися.

Сумісництво і суміщення — в чому різниця

СКАЧАТИ

Доручити працівникові додаткову роботу в порядку суміщення посад роботодавець може або за погодженням з працівником, або, прийнявши одностороннє рішення про це — у порядку зміни істотних умов праці відповідно до вимог КЗпП. Зразок наказу про суміщення посад 2023 — у статті.
Переглядів: 124917
На підприємстві працівник може виконувати, крім основних обов’язків, ще й додаткову роботу. Така діяльність у трудовому законодавстві йменується «суміщення професій (посад)». Як запровадити суміщення, скільки посад можна суміщувати одночасно та чи потрібно доплачувати працівнику, — дізнаєтесь у статті
Переглядів: 65407
Суміщення посад може запроваджуватися як за згодою з працівником, так і за одностороннім рішенням роботодавця. Продемонструймо на прикладі, як написати заяву на суміщення посад за ДСТУ 4163:2020
Переглядів: 35263
Якщо в організації є працівники, які виконують додаткову роботу за вакантними посадами на умовах суміщення посад, як табелювати виконання їхніх, щоб оплачувати додаткову роботу?
Переглядів: 10465
Нерідко трапляється, що, окрім основної роботи, працівник виконує ще й додаткову на тому самому підприємстві. Тобто суміщає посади. А чи вносити запис про суміщення посад до особової картки та трудової книжки?
Переглядів: 10045
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою