Зразок наказу про суміщення посад

UA RU
Доручити працівникові додаткову роботу в порядку суміщення посад роботодавець може або за погодженням з працівником, або, прийнявши одностороннє рішення про це — у порядку зміни істотних умов праці відповідно до вимог КЗпП. Зразок наказу про суміщення посад 2023 — у статті.

Установлення суміщення та доплати оформлюють наказом з кадрових питань тривалого (75 років) строку зберігання.

Зауважимо, що розміри доплат за суміщення професій (посад) встановлюють на умовах, передбачених у колективному договорі (ч. 2 ст. 105 КЗпП).

Наказ про запровадження суміщення може буди оформлений як на невизначений строк, так і до моменту прийняття основного працівника. Наведемо приклади оформлення наказів в обох випадках.

Зразок наказу про суміщення посад 

(на невизначений строк)

Зразок наказу про суміщення посад на невизначений строк
 
СКАЧАТИ
 

 

Зразок наказу про суміщення посадОстерігайтесь помилок. До редакції час від часу надходять прохання надати зразок наказу про внутрішнє суміщення посад. Не плутайте поняття внутрішнє сумісництво та суміщення професій (посад). Суміщення професій та посад встановлюють виключно на тому самому підприємстві.

Як збільшити розмір доплати за суміщення

Приклад наказу про суміщення посад

(на визначений строк)

Приклад наказу про суміщення посад на визначений строк

СКАЧАТИзміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді