Оформлення наказів

Ми публікуємо матеріали, які дають відповіді на найважливіші питання і виклики, що стоять сьогодні перед фахівцями кадрової справи. На порталі «Кадровик-01» ви знайдете статті з покроковим алгоритмом дій у всіх кадрових процедурах, новини, які допомагають бути в курсі всіх новацій, та запитання і відповіді – незамінні підказки у складних ситуаціях. Для того, щоб ознайомитися з готовими шаблонами документів по темі, скористатися сервісами та відслідковувати зміни у законодавстві, радимо оформити безкоштовний демодоступ до електронного журналу «Кадровик-01».

ВЗЯТИ ДЕМОДОСТУП

Розпорядження — це правовий акт, що видають керівники різних рівнів. У чому різниця між наказом та розпорядженням? Різновиди розпоряджень, бланк та зразок оформлення документа — у статті.
Переглядів: 83757
Уся робота з наказами, особливості їх опрацювання, формування у справи, зберігання залежить від того, до якого виду належить наказ. Про всі тонкощі читайте у статті.
Переглядів: 112485
Оформлення наказів — це відповідальна справа. Чим відрізняється оформлення різних видів наказів, зокрема кадрових? Які реквізити наказу зазначати обов’язково? Розкриваємо секрети діловодства у статті
Переглядів: 308410
В умовах воєнного стану дистанцій робота — один з оптимальних способів, щоб забезпечити роботою працівників і зберегти бізнес. Під час війни достатньо видати наказ про дистанційну роботу та до її початку ознайомити працівників. Щоб правильно скласти документ, скористайтеся зразком від експертів Експертус Кадри
Переглядів: 54247
Через військову агресію росії, частина енергетичної інфраструктури України зазнала пошкоджень. Якщо підприємство не може провадити господарську діяльність у повному обсязі через відключення електроенергії та/або теплопостачання, оформіть наказ про простій. Скористайтеся зразком від фахівців Цифрового видавництва Експертус.
Переглядів: 12174
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою