Виконання обов’язків директора на час відрядження: зразок наказу

UA RU
Директор у відрядженні, а на підприємстві постійно виникають проблеми та завдання, які потребують оперативного розв’язання. Доручіть посадовій особі підприємства виконувати частину повноважень директора на час його відсутності

 

Ольга Догадіна керівник групи експертів із кадрових питань, Київ
Працівника доведеться направити у відрядження взону, що межує з територією активних бойових дій. Чи можна направити в таке відрядження? Чи може працівник відмовитися?

Підготуйте наказ про виконання обов’язків на час відрядження директора. Якщо директор доручає заміснику виконувати лише частину своїх функцій, деталізуйте ці обов’язки в наказі.

Наказ про виконання обов’язків директора на час відрядження

Виконання обов’язків директора на час відрядження: зразок наказу

СКАЧАТИ

 зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді