Статті за темою Відрядження працівника

Наказ на відрядження
Минулого року Податковий кодекс зазнав змін, які стосуються направлення у відрядження. Дізнатися чи вплинули вони на роботу кадровика та скачати актуальний зразок наказу про відрядження ви зможете у матеріалі.
153075
Бланк посвідчення про відрядження: хто може не заповнювати
Інструкція про службові відрядження в межах України та за кордон, затверджена наказом Мінфіну від 13.03.1998 № 59, передбачає, що працівників направляють у відрядження на підставі наказу керівника установи або його заступника. У наказі про відрядження зазначають пункт призначення, найменування підприємства, в яке відряджено працівника, строк та мета відрядження.
119679
Положення про службові відрядження працівників
Для забезпечення трудової дисципліни працівниками, що направляються у відрядження, а також урегулювання організаційних та фінансових питань, пов’язаних із відрядженнями, радимо розробити Положення про відрядження (далі — Положення).
46507
Виконання обов’язків директора на час відрядження: зразок наказу
Директор у відрядженні, а на підприємстві постійно виникають проблеми та завдання, які потребують оперативного розв’язання. Доручіть посадовій особі підприємства виконувати частину повноважень директора на час його відсутності
43762
Роз’їзний характер роботи чи службове відрядження: як визначити
Неодноразово трапляється, що робота деяких працівників пов’язана з постійними службовими поїздками в межах міста або за межі населеного пункту. Чи можна встановити для таких працівників роз’їзний характер роботи? Чи, все-таки, кожну таку поїздку оформлювати як відрядження?
17819
Зразок наказу про відрядження директора
І для відрядження по Україні, і для відрядження за кордон спершу затвердьте кошторис витрат, а потім видайте наказ. Технічне завдання для відрядження за кордон готуйте за потреби
64362
Відрядження працівника під час воєнного стану
Направлення у відрядження хоч і не нове завдання для кадровиків, але багато хто вперше зіштовхнеться з відрядженням працівника-дистанційника, працівника, який перебуває у простої. А дехто має направити у відрядження працівника, який перебуває за кордоном. Щоб не заплутатися у процедурах, дотримуйтеся підказок експерта.
19784
Наказ про скасування відрядження 2022
Якщо напередодні відрядження працівник, наприклад захворів, а вам необхідно підготувати наказ про скасування відрядження, скористайтеся експертним зразком. Документ оформлений за вимогами нацстандарту ДСТУ 4163:2020.
18322
Обсервація після закордонного відрядження: хто і як оплачує
Ситуація з життя. 5 працівників перебувають у в закордонному відрядженні. Через карантин мають перервати відрядження і повернутись в Україну у травні 2020 року за допомогою МЗС. Після повернення на працівників чекає двотижнева обов’язкова обсервація в одному із визначених державою обсерваторів. Консульство надало відомості, де буде відбуватися обсервація і скільки це коштує (триразове харчування, проживання тощо). Чи можна вважати період перебування в обсервації відрядженням? Якщо так, то чи виплачувати добові і чи компенсувати витрати на проживання в обсервації? Давайте розберемося ☞
2780