Оформлення доповідної записки про продовження строку відрядження

Направляючи працівника у відрядження, обов’язково установлюються чіткі строки відрядження. Проте обставини можуть скластися так, що працівнику доведеться затриматися у відрядженні.

Причини затримки у відрядженні можуть бути різні: виробнича необхідність, форс-мажорні обставини, із власної ініціативи працівника та інші.

Якщо, приміром, затримку у відрядженні спричинили форс-мажорні обставини, насамперед слід підготувати доповідну записку керівнику організації про це. У доповідній записці про затримку у відрядженні слід пояснити, які саме обставини стали причиною затримки працівника у відрядженні та надати необхідні підтвердні документи.

Зразок оформлення доповідної записки про затримку у відрядженні (скачати)

Оформлення доповідної записки про продовження строку відрядження


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді