Наказ про скасування наказу про прийняття на роботу: зразок

Інколи трапляється, що у перший же робочий день працівник не виходить на роботу. У цьому випадку варто насамперед визначити причини його відсутності — а раптом він захворів чи трапилося якесь лихо.

Коли причини відсутності відомі, і виявилося, що працівник просто передумав працювати у вашій організації, необхідно видати наказ про скасування наказу про прийняття на роботу.

Такий наказ видається на підставі:

  • заяви працівника

або

  • акта про відмову приступити до роботи.

Важливо!

Якщо трудовий договір укладено в письмовій формі, наказ має містити й розпорядчу дію щодо скасування трудового договору.

Зразок наказу про скасування наказу про прийняття на роботу

Наказ про скасування наказу про прийняття на роботу: зразок СКАЧАТИ

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на святковий Вебінар до Дня кадровика, який відбудеться 26 квітня. Спікери: Ірина Житкова, Ірина Матійко, Ольга Догадіна, Олена Петровська, а також Юлія Видиборець з інформацією про новий мобілізаційний закон — головні зміни. Ще у програмі — накопичення щорічної відпустки мобілізованому, оплата лікарняного суміснику, виплата лікарняного по вагітності та пологах при ускладнених пологах, обчислення спеціального стажу медикам. Також експерти розкажуть про альтернативні способи обміну кадровими документами під час воєнного стану, як вивести на роботу працівників, звільнених зі строкової військової служби та дадуть відповіді на гарячі питання персонального військового обліку

Щоб переглянути святковий вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар до дня кадровика

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді