Компенсація за невикористану відпустку

Ми публікуємо матеріали, які дають відповіді на найважливіші питання і виклики, що стоять сьогодні перед фахівцями кадрової справи. На порталі «Кадровик-01» ви знайдете статті з покроковим алгоритмом дій у всіх кадрових процедурах, новини, які допомагають бути в курсі всіх новацій, та запитання і відповіді – незамінні підказки у складних ситуаціях. Для того, щоб ознайомитися з готовими шаблонами документів по темі, скористатися сервісами та відслідковувати зміни у законодавстві, радимо оформити безкоштовний демодоступ до електронного журналу «Кадровик-01».

ВЗЯТИ ДЕМОДОСТУП

Калькулятор відпусток онлайн — це помічник, який неодмінно стане у пригоді при оформленні відпустки працівникам, а також швидко розрахує кількість днів невикористаної відпустки чи скільки днів відпустки використано наперед
Переглядів: 503996
Роботодавцям слід пам’ятати як правило, — з працівником слід провести повний розрахунок при звільненні. Які є види виплати при звільненні та як вони різняться залежно від підстави звільнення, як нараховуються розрахункові та що містить в собі виплата компенсації при звільненні, які виплати при звільненні за власним бажанням передбачено законом — детально у статті
Переглядів: 242300
Працівникам, яких призвали на військову службу, зокрема під час мобілізації, за їхнім бажанням виплачують грошову компенсацію за всі невикористані дні відпусток.
Переглядів: 3396
Відпустка є однією з найважливіших гарантій працівника, яка забезпечує йому право на відпочинок і відновлення сил після тривалої праці. Як правильно реалізувати невикористані дні відпустки та чи актуальна у використанні щорічна основна відпустка за минулий рік? Відповідь знайдете у статті.
Переглядів: 29031
Грошовій компенсації підлягають лише окремі види відпусток, передбачені трудовим законодавством. Також не для всіх категорій працівників можна замінити частину відпустки компенсацією, якщо працівник не звільняється.
Переглядів: 59803
Ні для кого не буде таємницею, що при звільненні працівнику виплачується грошова компенсація за дні невикористаної відпустки. Або навпаки — із заробітної плати працівника утримуються кошти, виплачені йому за використану наперед відпустку. Але щоб виплатити компенсацію або утримати виплачені наперед кошти, слід правильно розрахувати кількість днів відпустки, які працівник «заробив» до звільнення.
Переглядів: 158421
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою