Калькулятор днів відпустки

UA RU
Автор
порталу «Кадровик-01»
Калькулятор відпусток онлайн — це помічник, який неодмінно стане у пригоді при оформленні відпустки працівникам, а також швидко розрахує кількість днів невикористаної відпустки чи скільки днів відпустки використано наперед
 

У 2024 році корисний та надійний помічник у роботі кадровика та бухгалтера — калькулятор відпусток. Калькулятор невикористаної відпустки доступний 24/7 передплатникам і за демодоступом до електронного журналу «Кадровик-01». Працювати з калькулятором легко: просто заповніть всі пункти і сервіс вирахує все замість вас. Калькулятор незамінний для безпомилкових розрахунків кількості днів відпустки.

отримавши демодоступ до електронного журналу «Кадровик-01»

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді