Статті за темою Відпустка

Щорічні додаткові відпустки: види та порядок надання
Як і кому надавати щорічні додаткові відпустки — питання актуальне для кадровика протягом усього року. Як визначити тривалість таких відпусток, який стаж зараховувати та чим відрізняються щорічні додаткові від інших видів відпусток — дізнайтеся у статті.
51635
Відпустка у зв’язку з навчанням: тривалість та порядок надання
Працівник, який навчається заочно, приніс довідку-виклик на сесію. Який порядок надання відпустки у зв’язку з навчанням та чи є обмеження в наданні навчальних відпусток під час воєнного стану? Детально про навчальні відпустки і їх тривалість — у статті зі зразками заяви, наказу та довідки-виклику
40744
Оформлення відпустки на дітей: найпоширеніші питання
У цій статті розглянемо важливі аспекти відпусток працівників, які мають дітей. Кому доступна додаткова соціальна відпустка на дітей, вік дітей, який дає право на соціальну відпустку, особливості надання таких відпусток та їх тривалість. Які особливості застосування додаткової відпустки матері двох дітей віком до 15 років та чи передбачена законодавством додаткова відпустка на дитину інваліда? Дізнайтеся у статті.
425912
Відпустки працівникам з інвалідністю
Працівники з інвалідністю належать до соціально незахищених верств населення. Вони потребують більше часу на відпочинок та лікування. Тому інваліди І-ІІІ груп мають пільги щодо тривалості та порядку надання відпустки інваліду. У цій статті — про відпустки інвалідам у воєнний час, про щорічні основні та додаткові відпустки працівникам з інвалідністю.
117770
Порядок надання щорічної основної відпустки у мирний час і в умовах воєнного стану
Право на щорічну основну відпустку мають усі працівники. Зміни в законодавстві через воєнний стан торкнулися і відпусток. Тож, як надається щорічна основна відпустка та які її особливості, роз’яснюємо у статті.
176741
Калькулятор днів відпустки
Калькулятор відпусток онлайн — це помічник, який неодмінно стане у пригоді при оформленні відпустки працівникам, а також швидко розрахує кількість днів невикористаної відпустки чи скільки днів відпустки використано наперед
503527
Складіть заяву на відпустку за зразком
Черговість надання щорічних відпусток працівникам визначається графіками відпусток, які роботодавець затверджує наприкінці кожного року, доводячи до відома усіх працівників.
97466
Зміни у законодавстві про відпустки
Дізнайтеся про актуальні зміни у відпустках і не тільки: як переносити вихідні, яким працівникам можна виплатити компенсацію за невикористану відпустку без звільнення, які відпустки не входять до стажу для щорічних відпусток, хто матиме право на нову відпустку до 60 к. дн., чи може роботодавець відмовити у відпустці, чи передбачена компенсація відпустки мобілізованим
6582
Наказ на відпустку без збереження заробітної плати
Українці користуються правом на відпустку без збереження заробітної плати не лише для відпочинку, а й для життєво важливих справ, до яких примусила війна. Щоб полегшити роботу кадровиків, ми підготували зразок наказу на відпустку без збереження заробітної плати та зразок наказу на відпуску без збереження заробітної плати на період воєнного стану
147532
Невикористана відпустка: розраховуємо та гасимо заборгованість
Відпустка є однією з найважливіших гарантій працівника, яка забезпечує йому право на відпочинок і відновлення сил після тривалої праці. Як правильно реалізувати невикористані дні відпустки та чи актуальна у використанні щорічна основна відпустка за минулий рік? Відповідь знайдете у статті.
28973