Підвищення кваліфікації кадровика

У цій рубриці ми публікуємо актуальні матеріали від провідних експертів, які допоможуть прокачати та посилити ваші компетенції.

З нами ви навчитеся будувати роботу відділу кадрів у реаліях війни відповідно до змін у законодавстві та вирішувати нагальні питання.

Здобувати освіту онлайн – не лише тренд, а й спосіб зекономити час і кошти на дорогу, підлаштувати під себе розклад і перейняти досвід від кращих фахівців у своїй галузі. Які дистанційні курси для кадровиків обрати?
Переглядів: 14039
Одна з основних складових успішного підприємства — безперервний процес професійного розвитку працівників. Саме кваліфікований персонал забезпечує сталий розвиток підприємства. Дізнайтеся про гарантії працівникам на час підвищення кваліфікації та скачайте зразок відповідного наказу.
Переглядів: 36500
Оберіть одну з чотирьох онлайн програм, щоб дотримати вимог законодавства за будь-яких умов, та отримайте подарунок
Переглядів: 2374
Ви можете обрати із трьох способів ознайомлення працівників із документом. Який саме обрати — залежить від кількості місця в документі та кількості працівників, що мають підписати його
Переглядів: 70455
Для того, щоб проводити температурний скринінг працівників, необхідно видати наказ. Підготувати такий наказ вам допоможе зразок від експертів Експертус Кадри
Переглядів: 1916
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою