Матеріальна допомога

Для отримання матеріальної допомоги потрібно мати конкретні підстави. Виплачується така фінансова підтримка роботодавцем одноразово і лише за заявою працівника. У цій рубриці вам доступні консультації від провідних експертів системи «Експертус Кадри».

 

Матеріальна допомога на оздоровлення – перевага окремих категорій працівників. Кому та як оформити матеріальну допомогу на оздоровлення у 2023 році? У чому полягає матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ? Чи виплачувати одноразову матеріальну допомогу на оздоровлення під час воєнного стану? Експерти підготували відповідь на ці та інші питання щодо надання матеріальної допомоги на оздоровлення.
Переглядів: 104037
Надання матеріальної допомоги на оздоровлення на законодавчому рівні регламентовано тільки для підприємств державної форми власності. Недержавні підприємства можуть врегулювати це питання у колдоговорі.
Переглядів: 102082
Якщо працівник здає кров, кадровик не залишиться осторонь. По-перше, це соціально важлива справа, а добрі справи заслуговують на підтримку. По-друге, закон зобов’язує роботодавця забезпечити донору гарантії.
Переглядів: 6079
Кадровик переживає з працівниками безліч подій з їхнього життя. Якщо працівник звернувся за допомогою на поховання члена сім’ї або навпаки родичі працівника прийшли з сумною звісткою, будьте готові оформити допомогу та роз’яснити особливості відшкодування витрат на поховання.
Переглядів: 113063
Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» від 15.03.2022 № 2120–IX (далі — Закон № 2120) оновив правила оподаткування благодійної допомоги.
Переглядів: 8522
Щоб підтримати працівників, роботодавець може надати разову нецільову благодійну допомогу (НБД) і не сплачувати податків. Зразки супровідних документів та особливості надання такої допомоги роз’яснює експерт
Переглядів: 28500
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою