Особова картка П-2 працівника

Особова картка — основний обліковий документ працівника. Роботодавець обліковує особовий склад підприємства за допомогою картотеки особових карток.

Оформлюйте особову картку працівника за унормованою формою — типовою формою П-2.

Особові картки оформлюйте на всіх працівників, які працюють за трудовими договорами незалежно від строку трудового договору і форми працевлаштування (основне місце роботи чи сумісництво).

Стаття 10 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР зобов’язує роботодавця вести облік відпусток працівникам. Форми обліку Закон не визначає. На практиці облік усіх відпусток ведуть за допомогою картки П-2. Підстава внести дані — наказ про відпустку.
Переглядів: 26105
Особова картка — основний обліковий документ працівника. Роботодавець обліковує особовий склад підприємства за допомогою картотеки особових карток.
Переглядів: 141819
Законодавством не передбачено прямих норм щодо притягнення до відповідальності роботодавців за неведення особових карток на працівників. Проте це слугуватиме підставою за притягнення до відповідальності за порушення законодавства про працю.
Переглядів: 25553
Щороку відділ кадрів готує до архівного зберігання особові картки звільнених працівників за відповідний рік (після закінчення строку зберігання в поточному діловодстві). Яких правил слід дотримуватися при цьому, — детально у статті.
Переглядів: 7871
Особові картки П-2 та особові справи — є обов’язковими обліковими документами, які оформлюють на кожного працівника при прийнятті на роботу. На працівників-сумісників ці документи теж слід оформлювати, проте з певними нюансами. Про них розкажемо у статті.
Переглядів: 26762
Особова картка — основний первинний обліковий документ працівника на підприємстві. Якщо виявиться, що її втрачено, необхідно оформити дублікат. Розкажемо, за яким порядком відновити втрачену особову картку.
Переглядів: 3579
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою