Відповідальність за неведення особової картки П-2

Автор
експерт із кадрових питань
Законодавством не передбачено прямих норм щодо притягнення до відповідальності роботодавців за неведення особових карток на працівників. Проте це слугуватиме підставою за притягнення до відповідальності за порушення законодавства про працю.

Основним обліковим документом для працівника є особова картка працівника, а облік особового складу ведуть за допомогою картотеки особових карток та за іншими уніфікованими формами первинної облікової документації з праці.

Законодавство не містить норми, яка б прямо визначала обов’язок роботодавця із ведення особових карток працівників. Однак необхідність ведення такого облікового документа є беззаперечною, про що опосередковано свідчать нормативні акти у сфері праці.

Журнал реєстрації трудових договорів: бланк та зразок заповнення

Притягти до відповідальності посадових осіб роботодавця саме за відсутність особових карток працівників не вбачається можливим. Однак їх відсутність може стати підставою для притягнення до відповідальності за порушення законодавства про працю як посадових осіб роботодавця, так і роботодавця як юридичної особи.

Приклад

Законодавство не містить норми, яка би прямо визначала обов’язок роботодавця вести особові картки. Про таку необхідність свідчать нормативні акти у сфері праці. А саме:

  • пункт 2.5 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту і Мінсоцзахисту від 29.07.1993 № 58, зобов’язує роботодавця ознайомити працівника під підпис в особовій картці з кожним записом, що заноситься до трудової книжки на підставі наказу про призначення на роботу, переведення і звільнення;
  • пункт 3.22 Переліку питань, що вивчались під час інспекційного відвідування/невиїзного інспектування, затвердженого наказом Мінсоцполітики від 18.08.2017 № 1338, передбачає, що інспектор праці перевіряє, чи дійсно працівники ознайомлені під підпис із кожним записом, що роботодавець вносить до трудової книжки на підставі наказу (розпорядження) про призначення на роботу, переведення і звільнення. Якщо ні — фіксує порушення в акті інспекційного відвідування.

За невиконання інших вимог законодавства про працю у зв’язку із відсутністю особових карток працівників можливе накладання штрафу:

  • на посадових осіб роботодавця у розмірі від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ч. 1 ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення);
  • на юридичну особу — мінімальна зарплата (абз. 8 ч. 2 ст. 265 КЗпП).

 

Держпраці вивчає особову картку П-2, щоби дослідити:
 
  • чи ознайомлений працівник під підпис із записами про прийняття, переведення в трудовій книжці;
  • чи надавали працівнику щорічні відпустки повної тривалості протягом двох років поспіль, а якщо працівник неповнолітній або має право на щорічні додаткові відпустки за роботу зі шкідливими і важкими умовами чи з особливим характером праці — протягом робочого року.
Якщо порушень кілька, неналежне оформлення особової картки П-2 фігуруватиме в описі порушень у судовому розгляді.

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді