Наказ про прийняття на роботу в порядку переведення з іншого підприємства

Автор
порталу «Кадровик-01»
Переведення на інше підприємство — зручний спосіб реалізації гарантій працівникам, звільнення яких супроводжується обов’язковим працевлаштуванням. Розгляньмо, зокрема, як оформити наказ про прийняття на роботу працівника, якого переведено з іншого підприємства.

Типовою формою № П-1 «Наказ (розпорядження) про прийняття на роботу», затвердженою наказом Держкомстату від 05.12.2008 № 489, передбачено обов’язок організації зазначати умови прийняття на роботу (зокрема, позначати, що працівника приймають на роботу на умовах переведення).

Зразок наказу про прийняття на роботу в порядку переведення за типової формою № П-1

image27

СКАЧАТИ

У разі складання наказів у довільній формі в тексті наказу потрібно зазначати всі реквізити, передбачені типовою формою наказу про прийняття на роботу.

Зразок наказу про прийняття на роботу в порядку переведення в довільній формі

На підставі наказу про прийняття працівника на роботу вносять запис до його трудової книжки.

Зразок наказу про прийняття на роботу в порядку переведення в довільній формі СКАЧАТИзміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді