Штатний розпис

Ми публікуємо матеріали, які дають відповіді на найважливіші питання і виклики, що стоять сьогодні перед фахівцями кадрової справи. На порталі «Кадровик-01» ви знайдете статті з покроковим алгоритмом дій у всіх кадрових процедурах, новини, які допомагають бути в курсі всіх новацій, та запитання і відповіді – незамінні підказки у складних ситуаціях. Для того, щоб ознайомитися з готовими шаблонами документів по темі, скористатися сервісами та відслідковувати зміни у законодавстві, радимо оформити безкоштовний демодоступ до електронного журналу «Кадровик-01».

ВЗЯТИ ДЕМОДОСТУП

Штатний розпис 2024 — це обов’язковий локальний акт. Але законодавство не регулює алгоритм його складення. У матеріалі — інструкції від експертів, які заощадять час та убезпечать від штрафонебезпечних помилок.
Переглядів: 20504
Якщо ви уже розробили штатний розпис на 2024 рік, час ввести його у дію наказом. Зразок наказу про затвердження і введення в дію штатного розпису 2024 знайдете в статті.
Переглядів: 10860
Щоб оформити витяг, керуйтеся нормами пункту 12 глави 10 розділу ІІ Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, що затвердив Мін’юст наказом від 18.06.2015 № 1000/5
Переглядів: 15230
Із початку 2023 року зріс прожитковий мінімум для працездатних осіб і тепер він складає 2684 грн . Розкажемо, який мінімальний розмір посадового окладу можна вказувати у штатному розписі у 2023 році.
Переглядів: 28584
Із 01 жовтня 2022 року мінімальна зарплата в Україні зросте. Якщо через зміну рівня МЗП вашому підприємству необхідно оновити штатний розпис, скористайтеся прикладом наказу про зміни до штатного розпису у зв’язку з підвищенням мінімальної зарплати від фахівців Цифрового видавництва Експертус.
Переглядів: 68492
Перш ніж складати штатний розпис — підготуйтеся. Знадобляться документи, що визначають структуру підприємства та умови оплати праці. До структури та штатної чисельності доведеться докласти руку кадровику. Для того, щоб ви змогли якнайшвидше скласти та затвердити штатний розпис, експерти Експертус Кадри підготували для вас алгоритм та зразок
Переглядів: 33070
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою