Статті за темою Особова картка П-2 працівника

Облік відпусток в особовій картці П-2
Стаття 10 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР зобов’язує роботодавця вести облік відпусток працівникам. Форми обліку Закон не визначає. На практиці облік усіх відпусток ведуть за допомогою картки П-2. Підстава внести дані — наказ про відпустку.
26003
Особова картка П-2: як вести
Особова картка — основний обліковий документ працівника. Роботодавець обліковує особовий склад підприємства за допомогою картотеки особових карток.
140103
Відповідальність за неведення особової картки П-2
Законодавством не передбачено прямих норм щодо притягнення до відповідальності роботодавців за неведення особових карток на працівників. Проте це слугуватиме підставою за притягнення до відповідальності за порушення законодавства про працю.
25525
Архівація особових карток
Щороку відділ кадрів готує до архівного зберігання особові картки звільнених працівників за відповідний рік (після закінчення строку зберігання в поточному діловодстві). Яких правил слід дотримуватися при цьому, — детально у статті.
7821
Оформлення особової справи та особової картки при прийнятті на роботу сумісника
Особові картки П-2 та особові справи — є обов’язковими обліковими документами, які оформлюють на кожного працівника при прийнятті на роботу. На працівників-сумісників ці документи теж слід оформлювати, проте з певними нюансами. Про них розкажемо у статті.
26725
Порядок відновлення втраченої особової картки № П-2
Особова картка — основний первинний обліковий документ працівника на підприємстві. Якщо виявиться, що її втрачено, необхідно оформити дублікат. Розкажемо, за яким порядком відновити втрачену особову картку.
3570
Запис про суміщення в особовій картці та трудовій книжці
Нерідко трапляється, що, окрім основної роботи, працівник виконує ще й додаткову на тому самому підприємстві. Тобто суміщає посади. А чи вносити запис про суміщення посад до особової картки та трудової книжки?
10042