Облік відпусток в особовій картці П-2

Стаття 10 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР зобов’язує роботодавця вести облік відпусток працівникам. Форми обліку Закон не визначає. На практиці облік усіх відпусток ведуть за допомогою картки П-2. Підстава внести дані — наказ про відпустку.

Практична порада — вказуйте в графі «Вид відпустки» особової картки П-2 й кількість днів відпустки. У графі «Підстава, наказ №» вказуйте не лише номер, а й дату наказу про відпустку.

V. ВІДПУСТКИ

Вид відпустки

За який період

Дата

Підстава,
наказ №

Початку
відпустки

Закінчення
відпустки

щорічна основна, 14 к. д.

01.02.2023-

16.08.2023

30.08.2023

№ 198/к/тм

 

31.01.2024

 

 

від 01.08.2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Види відпусток та періоди їх надання, які вказують
у розділі V «Відпустки» особової картки П-2, і період, який зазначаємо

Види відпусток та періоди їх надання, які вказують у розділі V «Відпустки» особової картки П-2, і період, який зазначаємо

СКАЧАТИ

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді