Штрафи на роботодавців у 2024 році

Автор
порталу «Кадровик-01»
Порушення у 2024 році матимуть свої наслідки: штрафи на роботодавців і/або адміністративна відповідальність.

Штрафні санкції на роботодавця за порушення у сфері праці діють із 1 січня 2024 року. У період дії воєнного стану штрафи не застосовують, якщо виконати в повному обсязі та у встановлений строк припис про усунення порушень (ст. 16 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136-IX).

Наразі штрафи на підприємстві можете отримати за таке:

Скачайте і тримайте під рукою шпаргалку, щоб убезпечити себе та своє підприємство. 

Штрафи на роботодавців за порушення у сфері праці у 2024 році

Штрафи на роботодавців у 2024 році

СКАЧАТИ

Також пропонуємо ознайомитись та скачати шпаргалку про адміністративну відповідальність за порушення у сфері праці.зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді