Наказ про скасування відрядження 2022

Якщо напередодні відрядження працівник, наприклад захворів, а вам необхідно підготувати наказ про скасування відрядження, скористайтеся експертним зразком. Документ оформлений за вимогами нацстандарту ДСТУ 4163:2020.

Якщо роботодавець видав наказ про відрядження, а обставини змінилися, ситуація може розвиватися двома шляхами:

  • необхідно скасувати наказ у цілому або в частині відрядження одного із працівників, якщо наказ зведений;
  • необхідно перенести (змінити) дату відрядження.

Нагадаємо, що відповідно п. 6 гл. 1 розд. ІІ Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Мін’юсту від 18.06.2015 № 1000/5 розпорядчий документ можна скасувати, змінити чи доповнити лише новим розпорядчим документом.

Наказ на скасування відрядження готуйте на підставі Доповідної записки про необхідність скасувати відрядження

Експерти Експертус Кадри підготували для вас приклад наказу про скасування відрядження за національним стандартом ДСТУ 4163:2020.

Відрядження працівника-сумісника: ТОП-5 відповідей на ваші запитання

Наказ про скасування відрядження: зразок

скасування наказу про відрядження зразок

СКАЧАТИ ЗРАЗОКзміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді