Випадково продовжили минулорічну нумерацію наказів: що робити?

Автор
член Центральної експертно-перевірної та Нормативно-методичної комісій Державної архівної служби України, експерт з питань діловодства архівної справи, Київ
Дізнайтеся, як можна виправити ситуацію та що робити з уже виданими наказами

Випадково продовжили минулорічну нумерацію наказів: що робити?Нумерацію наказів із № 1 розпочинайте з нового календарного року. Це правило застосовуйте в межах кожної групи наказів.

Якщо наказ підписав керівник, його зареєстрували та направили на виконання чи до іншого підприємства і виявили помилку в його реєстраційному індексі, то вже не виправляйте.

Що робити, якщо не почали нової нумерації наказів із нового року

Коли будете вносити підсумковий запис, зазначте в ньому, що порядкові індекси/номери наказам присвоювали протягом двох років, тобто після закінчення попереднього року. Доцільно в записі зазначити й загальну кількість зареєстрованих наказів, можна й за роками.

Випадково продовжили минулорічну нумерацію наказів: що робити?Підсумковий запис в журналі реєстрації: зразок

Як провести скорочення чисельності та штату

Статті за темою

Усі статті за темою

Журнал реєстрації наказів з кадрових питань

Робота з наказами, особливості їх опрацювання, формування у справи, зберігання залежить від того, до якого виду належить наказ. Про всі тонкощі читайте у статті.
152002

Зразок наказу про направлення працівників підприємства на медогляд

Щорічний медичний огляд працівників є важливою частиною забезпечення безпеки на робочому місці та дотримання вимог трудового законодавства. Медогляд дозволяє виявити потенційні проблеми зі здоров’ям у працівників, що можуть вплинути на їх працездатність або безпеку на роботі, а також захистити здоров’я колег. Усе про медичний огляд працівників та наказ про направлення працівників на медогляд — у статті.
12582

Зразок наказу про встановлення неповного робочого часу

За мирних часів неповний робочий час з ініціативи роботодавця встановлюйте у спосіб зміни істотних умов праці та попереджайте працівника письмово щонайпізніше за два місяці. В умовах воєнного стану не потрібно повідомляти працівника за два місяці про таке запровадження. Однак в обох випадках необхідно видати наказ про встановлення неповного робочого часу на підприємстві або конкретному працівнику
71391

Строки видачі наказу про оплачувану відпустку

Наказ про оплачувану відпустку видавайте мінімум за чотири календарних дні до початку відпустки, а про відпустку без збереження зарплати — щонайпізніше за день до її початку
14368

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді