Звільнення за угодою сторін: зразок наказу

UA RU
Автор
порталу «Кадровик-01»
Скачайте зразок наказу на звільнення за угодою сторін, розроблений відповідно до національного стандарту ДСТУ 4163:2020

 

За домовленості між працівником і роботодавцем про припинення трудового договору за угодою сторін (п. 1 ст. 36 КЗпП) договір припиняють у строк, визначений сторонами. Анулювати таку домовленість можна лише за взаємною згодою роботодавця і працівника (абз. 1 п. 8 постанови Пленуму Верховного Суду України «Про практику розгляду судами трудових спорів» від 06.11.1992 № 9).

Стандарт не скеровує, як вказувати відомості про працівника в заголовку та підставах до наказу. Утім, радимо вказувати власне ім’я особи замість ініціалів. Це відповідає концептуальним засадам ДСТУ 4163:2020, а реквізити документа будуть оформлені за єдиним принципом.

Алгоритм дій під час звільнення за угодою сторін

Дати можете оформляти як цифровим, так і словесно-цифровим способом. У різних реквізитах одного документа можна використовувати той чи той спосіб. У зразку — словесно-цифровий спосіб датування в реквізиті «Текст» і цифровий — в усіх інших реквізитах.

У реквізитах «Підпис», «Візи», «Відмітка про ознайомлення» вказуйте тепер Власне ім’я ПРІЗВИЩЕ.

 

Наказ про звільнення за угодою сторін: зразок

 Наказ про звільнення за угодою сторін: зразок
СКАЧАТИ


зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на святковий Вебінар до дня кадровика, який відбудеться 26 квітня. Спікери: Ірина Житкова, Ірина Матійко, Ольга Догадіна, Олена Петровська, Юлія Видиборець. У програмі — накопичення щорічної відпустки мобілізованому, оплата лікарняного суміснику, виплата лікарняного по вагітності та пологах при ускладнених пологах, обчислення спеціального стажу медикам.  Також експерти розкажуть про альтернативні способи обміну кадровими документами під час воєнного стану, як вивести на роботу працівників, звільнених зі строкової військової служби та дадуть відповіді на гарячі питання персонального військового обліку

Щоб переглянути святковий вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар до дня кадровика

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді