Сумісник, що виконує роботи з підвищеною небезпекою

Чи потрібно проходити медогляди такому працівнику

Сумісник, що виконує роботи з підвищеною небезпекою

Працівники, зайняті на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці проходять обов’язкові попередній і періодичні медичні огляди згідно із п. 1.3 Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затвердженого наказом МОЗ від 21.05.2007 № 246 (Далі — Порядок).

З 1 жовтня діє закон, що регулює обов’язкові медогляди

Перелік робіт, для виконання яких необхідний медоглад працівника, можна знайти у додатку 5 до Порядку.

Якщо працівник працює за сумісництвом у межах одного підприємства на аналогічних робочих місцях, у однакових умовах і вже пройшов медогляд на основному робочому місці, то медогляд на робочому місці за сумісництвом можна не проводити.

У інших випадках необхідно направити працівника на попередній медогляд.

За інформацією

Південно-Східного міжрегіонального управління Держпраці

Гарячі питання військового обліку на підприємствах

Статті за темою

Усі статті за темою

Зразок наказу про суміщення посад

Доручити працівникові додаткову роботу на умовах суміщення посад роботодавець може або за погодженням з працівником, або, прийнявши одностороннє рішення про це — у порядку зміни істотних умов праці відповідно до вимог КЗпП. Зразок наказу про суміщення посад 2024 — у статті.
143735

Суміщення професій та посад

На підприємстві працівник може виконувати, крім основних обов’язків, ще й додаткову роботу. Така діяльність у трудовому законодавстві називається «суміщення професій (посад)». У чому полягає суміщення професій і посад, скільки посад можна суміщувати одночасно та чи передбачена законодавством доплата за суміщення посад, — дізнаєтесь у статті.
92406

Зразок заяви працівника на суміщення посад

Суміщення посад може запроваджуватися як за згодою з працівником, так і за одностороннім рішенням роботодавця. Продемонструймо на прикладі, як написати заяву на суміщення посад за ДСТУ 4163:2020
54482

Сумісництво та суміщення: принципова різниця, яку необхідно врахувати

Сумісництво і суміщення професій і посад є досить проблемним питанням для працівників кадрових служб. Нерідко сумісництво та суміщення в трудовому праві плутають або, ще гірше, ототожнюють їх. У статті ви знайдете все про сумісництво і суміщення, порівняльна характеристика яких є дуже важливою. Отже, сумісництво і суміщення: в чому різниця?
100308

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді