Наказ про стан військового обліку

Автор
аналітик Експертус Кадри, юрист із трудового права, сертифікований експерт із військового обліку
Складіть наказ про стан військового обліку на підприємстві 2023 рік і завдання з військового обліку на 2024 рік за зразком від наших експертів.

Щороку до 1 лютого усі державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, незалежно від підпорядкування та форми власності повинні видати наказ/розпорядження про стан військового обліку за минулий рік та завдання на наступний рік на підставі звітів, результатів вжитих заходів та перевірок стану військового обліку в минулому році відповідно до компетенції (абзац четвертий пункт 72 Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затверджений КМУ постановою від 30.12.2022 № 1487).

Зверніть увагу!

Державні органи подають щороку до 10 лютого витяг з наказу/розпорядження до Генштабу ЗСУ.

Пропонуємо скачати уже готовий зразок, розроблений нашими експертами, щоб зекономити свій час.

Зразок наказу про стан військового обліку

Зразок наказу про стан військового обліку

СКАЧАТИзміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді