Увільнення від роботи на час виборів у 2020 році

UA RU
25 жовтня 2020 року обиратимемо депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів. Якщо ваш працівник є учасником виборчого процесу, оформте необхідні документи, табелюйте коректно. Допоможемо в цьому, а спиратимемося на Виборчий кодекс від 19.12.2019 № 396-IX (далі — ВК)

Як увільнити від роботи члена дільничної виборчої комісії

Дедлайн, щоб утворити дільничні виборчі комісії, — 09.10.2020, за 15 днів до дня голосування.

Щоб увільнити від роботи працівника — члена виборчої комісії, знадобиться лише три кроки.

>>>>>Хто з працівників не може бути членом виборчої комісії чи довіреною особою кандидата

Крок 1. З’ясуйте, виконує працівник обов’язки в комісії на платній чи безплатній основі

Це потрібно, щоб правильно скласти наказ про увільнення від роботи:

Виконання обов’язків у комісії

Настанова кадровику

Підстава

На платній основі

Зберігайте місце роботи/посаду за основними працівниками, не зберігайте заробітку. Увільняйте від роботи на весь період виборчого процесу

ст. 212 ВК

На безплатній основі

Зберігайте місце роботи/посаду, середній заробіток. Увільняйте на час засідань виборчої комісії чи участі в інших заходах комісії

ст. 38 ВК,

ст. 119 КЗпП

На кожного члена виборчої комісії поширюються гарантії і компенсації, передбачені законодавством для працівників на час виконання ними державних або громадських обов’язків у робочий час. Гарантії поширюються на час безпосереднього виконання обов’язків члена виборчої комісії, як-от участь у засіданнях комісії, інших заходах на виконання ВК чи рішень комісії (ч. 5 ст. 38 ВК).

✎ Зверніть увагу!


За працівниками, що виконують державні або громадські обов’язки у робочий час, зберігаємо місце роботи/посаду та середній заробіток

За рішенням виборчої комісії голова, заступник голови, секретар або в разі їх відмови інші члени дільничної виборчої комісії протягом виборчого процесу можуть виконувати свої повноваження у виборчій комісії на платній основі на підставі цивільно-правового договору між ними і виборчою комісією. Таких осіб на цей період увільняють від виконання виробничих або службових обов’язків за основним місцем роботи зі збереженням стажу роботи (абз. 1 ч. 1 ст. 212 ВК).

Крок 2. Отримайте від працівника підтвердний документ

Підстава для наказу — заява працівника + один із документів:

  • копія договору ЦПХ про виконання повноважень у комісії на платній основі;
  • письмове повідомлення голови, заступника голови чи секретаря комісії про скликання засідання комісії;
  • рішення комісії про залучення члена комісії до участі в інших заходах, передбачених ВК.

✎ Перевірте!


У повідомленні або рішенні мають бути вказані дата, час та запланована тривалість засідань виборчої комісії чи іншого заходу

Унормованої форми повідомлення/рішення немає. Секретар оформить документ на бланку комісії. Якщо в повідомленні/рішенні буде інформація про кілька заходів, наприклад, розклад засідань комісії, запланованих на увесь час виборчого процесу, оформлюйте увільнення одним наказом. Отримали повідомлення/рішення про окремий захід — видайте окремий наказ.

Крок 3. Складіть наказ

Наказ про увільнення від роботи працівника, який виконує повноваження на платній основі

Основний працівник уклав ЦПД з комісією і виконує повноваження на платній основі, вкажіть у наказі:

Дві зауваги:

  1. Наказ про увільнення від роботи члена виборчої комісії належить до групи наказів з кадрових питань тривалого (75 р.) строку зберігання. Реєструйте в Журналі реєстрації наказів з кадрових питань тривалого зберігання, рекомендований літерний індекс — к/тр.
  2. Наказом працівника увільнили від роботи до закінчення виборчого процесу з «відкритою» датою. Тому після закінчення цієї події доцільно видати наказ про те, що працівник став до роботи.

Якщо працівник — кандидат у депутати місцевої ради

Надайте неоплачувану відпустку. Підстава для відпустки — стаття 237 ВК. Для держслужбовця додаткова підстава для відпустки без збереження зарплати — частина 4 статті 10 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII.

Бажаний строк відпустки працівник вказує в заяві.

Зразок заяви

Держслужбовець зобов’язаний письмово повідомити керівника держслужби в одноденний строк після реєстрації кандидатом у депутати. Строк відпустки — з дня його повідомлення про участь у виборчому процесі й до дня його завершення відповідно до виборчого законодавства.

Зразок заяви

Роботодавець не має права відмовити кандидату в депутати у звільненні на період з часу його реєстрації як кандидата до закінчення виборчого процесу (або скасування його реєстрації) від виконання виробничих або службових обов’язків за місцем роботи з наданням неоплачуваної відпустки (ст. 237 ВК).

Не звільняйте з ініціативи роботодавця працівника, зареєстрованого як кандидата у депутати. Це забороняє частина 2 статті 237 ВК. Звільнити, наприклад, за скороченням, можливо лише після закінчення виборчого процесу — через 15 днів, як офіційно оприлюднять результати місцевих виборів (ч. 3 ст. 196 ВК).

Наказ про увільнення від роботи працівника — кандидата у депутати місцевої ради

Якщо працівник — довірена особа кандидата

Увільніть від роботи без збереження зарплати наказом. Умова — роботодавець згоден увільнити працівника.

Довірені особи кандидата мають право на звільнення від виконання виробничих або службових обов’язків з дня їх реєстрації на період виборчого процесу без збереження заробітної плати за погодженням із власником підприємства чи уповноваженим ним органом (ч. 9 ст. 238 ВК).

Наказ про увільнення від роботи працівника — довіреної особи кандидата

Як табелювати участь у виборчому процесі

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на святковий Вебінар до дня кадровика, який відбудеться 26 квітня. Спікери: Ірина Житкова, Ірина Матійко, Ольга Догадіна, Олена Петровська, Юлія Видиборець. У програмі — накопичення щорічної відпустки мобілізованому, оплата лікарняного суміснику, виплата лікарняного по вагітності та пологах при ускладнених пологах, обчислення спеціального стажу медикам.  Також експерти розкажуть про альтернативні способи обміну кадровими документами під час воєнного стану, як вивести на роботу працівників, звільнених зі строкової військової служби та дадуть відповіді на гарячі питання персонального військового обліку

Щоб переглянути святковий вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар до дня кадровика

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді