Виробничий календар 2024

UA RU
Автор
провідний експерт із трудового законодавства Експертус Кадри
Верховна Рада затвердила Указ Президента, — воєнний стан продовжили на 90 днів. Скачайте виробничий календар на 2024 рік для п’ятиденки та шестиденки, оновлений провідним експертом із трудового законодавства — Оленою Петровською.

Виробничий календар на 2024 рік — незамінний і найкращий помічник кадровика. Зауважимо, що норма тривалості робочого часу на 2024 не може перевищувати 40 годин на тиждень.

Верховна Рада ухвалила Закон України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» (законопроєкт від 05.02.2024 № 10456). Воєнний стан продовжують з 05:30 14 лютого 2024 року строком на 90 діб, — до 14 травня 2024 року. Закон набуде чинності з дня, коли його офіційно опублікують.

У матеріалі розраховані норми робочого часу 2024 (на весь рік) у військовий час.

Отже, з урахуванням положень Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136, за умови, що воєнний стан триватиме протягом усього 2024 року, нижче наводимо рекомендований розрахунок норми робочого часу на 2024 рік для п’ятиденки.

Норма робочого часу на 2024 рік для п’ятиденного робочого тижня

Норми робочого часу 2024 таблиця

СКАЧАТИ

Норма робочого часу на 2024 рік для шестиденного робочого тижня

Норма робочого часу на 2023 рік для шестиденки

СКАЧАТИ

Для того, аби вам було зручніше проводити розрахунки норми робочого часу, ми окремо публікуємо виробничий календар на кожен місяць:зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді