Штатний розпис 2024

Автор
шеф-редактор Експертус Кадри
Штатний розпис 2024 — це обов’язковий локальний акт. Але законодавство не регулює алгоритм його складення. У матеріалі — інструкції від експертів, які заощадять час та убезпечать від штрафонебезпечних помилок.

Штатний розпис — це документ, що визначає структуру штатного складу працівників підприємства (установи, організації), найменування професій (посад), чисельність персоналу й оклади для кожної професії (посади).

Перш ніж складати штатний розпис 2024 — підготуйтеся. Знайдіть документи, що визначають структуру підприємства та умови оплати праці. До структури та штатної чисельності доведеться докласти руку кадровику.

Щоб зробити усе швидко та без помилок дійте за такою схемою:

  1. Визначте організаційну структуру.
  2. Розробіть систему оплати праці та схему посадових окладів.
  3. Розробіть систему доплат і надбавок.

Нова форма штатного розпису на 2024 рік

Унормованої форми штатного розпису на 2024 рік для небюджетних підприємств не існує. За основу можна взяти уніфіковану форму штатного розпису зі Збірника уніфікованих форм організаційно-розпорядчих документів, схваленого протоколом Методичної комісії Укрдержархіву від 22.11.2015 № 7 (далі — Збірник форм ОРД).

Наказ про затвердження штатного розпису 2024

Штатний розпис зразок 2024

Наші експерти підготували зразок штатного розпису 2024, враховуючи:

  • уніфіковану форму;
  • вимоги ДСТУ 4163:2020;
  • призначення штатного розпису.

Штатний розпис 2024

СКАЧАТИ

Пройдіть тест для перевірки своїх знань:

Штатний розпис 2024

ПРОЙТИ ТЕСТзміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на святковий Вебінар до Дня кадровика, який відбудеться 26 квітня. Спікери: Ірина Житкова, Ірина Матійко, Ольга Догадіна, Олена Петровська, а також Юлія Видиборець з інформацією про новий мобілізаційний закон — головні зміни. Ще у програмі — накопичення щорічної відпустки мобілізованому, оплата лікарняного суміснику, виплата лікарняного по вагітності та пологах при ускладнених пологах, обчислення спеціального стажу медикам. Також експерти розкажуть про альтернативні способи обміну кадровими документами під час воєнного стану, як вивести на роботу працівників, звільнених зі строкової військової служби та дадуть відповіді на гарячі питання персонального військового обліку

Щоб переглянути святковий вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар до дня кадровика

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді