Вихідні 2024

Автор
порталу «Кадровик-01»
Календар на 2024 рік зі святами —корисна та важлива річ для кадровика. Нагадаємо, що вихідні дні 2024 дещо були змінені. У статті — повний список святкових днів 2024.

Календар свят на 2024 рік закріплено ст. 73 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП) і згідно з ним, понеділок після державного чи релігійного свята, яке припадає на вихідний день, теж має бути вихідним.

Важливо!

Під час дії воєнного стану Закон про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану має пріоритет над КЗпП, тому додаткові вихідні скасовуються.

Святкові дні 2024

Дата

Свято

1 січняНовий Рік
8 березняМіжнародний жіночий день
1 травняДень праці
5 травняВеликдень
8 травняДень пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років
23 червняТрійця
28 червняДень Конституції України
15 липняДень Української Державності
24 серпняДень Незалежності України
1 жовтняДень захисників та захисниць України
25 грудняРіздво Христове

Календар на 2024 рік

Наш дизайнер створив календар на 2024 рік зі святковими днями у вигляді заставки для робочого столу. Скачайте, щоб мати під рукою актуальну інформацію.

Вихідні 2024

СКАЧАТИ

Святкові та неробочі дні в Україні: пам’ятка

Вихідні 2024

СКАЧАТИзміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді