Наказ про визнання причини відсутності поважною: зразок

Автор
порталу «Кадровик-01»
Працівник рятував своє життя та був відсутній на роботі через військову агресію рф? Визнайте причину поважною. Правильно оформити відповідне рішення допоможе зразок наказу від фахівців цифрового видавництва Експертус.

Поки працівник не надав письмових пояснень про причини своєї відсутності, фіксуйте її актами.

Пам’ятайте, що працівників, які не виходять на роботу внаслідок ведення воєнних дій та пов’язаних з ними обставин, не можна звільняти за пунктом 4 частини 1 статті 40 КЗпПпрогул без поважної причини.

Якщо в пояснювальній записці працівник зазначив, що не перебував на робочому місці у зв’язку з повномасштабним воєнним вторгненням, визнайте причину поважною та зафіксуйте своє рішення у наказі.

Наказ про визнання причини відсутності поважною

наказ про визнання причини відсутності поважною

СКАЧАТИзміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на святковий Вебінар до Дня кадровика, який відбудеться 26 квітня. Спікери: Ірина Житкова, Ірина Матійко, Ольга Догадіна, Олена Петровська, а також Юлія Видиборець з інформацією про новий мобілізаційний закон — головні зміни. Ще у програмі — накопичення щорічної відпустки мобілізованому, оплата лікарняного суміснику, виплата лікарняного по вагітності та пологах при ускладнених пологах, обчислення спеціального стажу медикам. Також експерти розкажуть про альтернативні способи обміну кадровими документами під час воєнного стану, як вивести на роботу працівників, звільнених зі строкової військової служби та дадуть відповіді на гарячі питання персонального військового обліку

Щоб переглянути святковий вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар до дня кадровика

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді