План роботи відділу кадрів на 2024 рік

Автор
шеф-редактор Експертус Кадри
План роботи відділу кадрів 2024 стане надійним помічником та допоможе спланувати свою роботу.

Аби спрогнозувати кадрові заходи, дотримати встановлених законодавством строків для звітності та кадрових процедур, вам необхідний план роботи відділу кадрів 2024.


Обов’язково оформте реквізит «Підпис» наприкінці. Коли підпишете план, передайте його на затвердження керівнику підприємства, щоб він затвердив його особисто.

План роботи відділу кадрів на 2024 рік

План роботи відділу кадрів на 2024 рік

СКАЧАТИ

За потреби упродовж року план можна доповнювати чи коригувати. Радимо вам залишити кілька вільних рядків для незапланованих заходів.

Скачайте, підлаштуйте під себе та будьте впевнені в тому, що ніяка важлива подія у 2024 році вас не омине.зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на святковий Вебінар до Дня кадровика, який відбудеться 26 квітня. Спікери: Ірина Житкова, Ірина Матійко, Ольга Догадіна, Олена Петровська, а також Юлія Видиборець з інформацією про новий мобілізаційний закон — головні зміни. Ще у програмі — накопичення щорічної відпустки мобілізованому, оплата лікарняного суміснику, виплата лікарняного по вагітності та пологах при ускладнених пологах, обчислення спеціального стажу медикам. Також експерти розкажуть про альтернативні способи обміну кадровими документами під час воєнного стану, як вивести на роботу працівників, звільнених зі строкової військової служби та дадуть відповіді на гарячі питання персонального військового обліку

Щоб переглянути святковий вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар до дня кадровика

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді