Кадрові звіти — 2024

Автор
провідний експерт із трудового законодавства Експертус Кадри
Які кадрові звіти складати у 2024 році?
Зміст статті:

Найважливіші кадрові питання завжди стосуються звітності. Це і не дивно, адже кадрові звіти зазнають змін: державні органи у кожному році міняють форми, вводять нові та скасовують звичні нам звіти.

Уже другий рік поспіль не потрібно складати та подавати:
  • форму № 10-ПОІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю», затверджену наказом Мінсоцполітики від 27.07.2020 № 591;
  • звіт про зайнятість і працевлаштування осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Держстат традиційно оновив на 2024 рік звіти з праці за формою № 1-ПВ (місячна, квартальна) наказом від 30.03.2023 № 128. Відповідно, за формами, затвердженими наказом Держстату від 12.05.2022 № 87, востаннє звітуємо 8 січня 2024 року.

Вам не доведеться марнувати час, перевіряти терміни подання звітів та актуальність звітних форм. Просто скачайте таблицю кадрових звітів 2024.

Кадрові звіти — 2024

Кадрові звіти — 2024

СКАЧАТИзміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді