Заява на додаткову відпустку працівникам, які мають дітей: зразок

UA RU
Для працівників, які виховують неповнолітніх дітей або повнолітню дитину — інваліда з дитинства підгрупи А І групи, законодавством гарантоване право на отримання додаткових днів відпочинку.

За однією підставою таким працівникам щороку надається додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів. За наявності декількох підстав — тривалість такої відпустки 17 календарних днів (ст. 182-1 КЗпП, ст. 19 Закону про відпустки).

Відпустка для догляду за дитиною до 6 років, важкохворою або дитиною з інвалідністю: стаж та допомога

Для отримання соціальної відпустки «на дітей» працівник має написати заяву, у якій, зокрема, зазначити підставу та тривалість відпустки.

Зразок заяви на додаткову відпустку на дітей

Зразок заяви на додаткову відпустку на дітей

СКАЧАТИ

Пам’ятайте!

Відпустка на дітей, хоча й надається щороку, належить до соціальних відпусток.зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді