Заявление на дополнительный отпуск работникам, которые имеют детей: образец

RU UA
Для работников, воспитывающих несовершеннолетних детей или совершеннолетнего ребенка - инвалида с детства подгруппы А І группы, законодательством гарантировано право на получение дополнительных дней отдыха.

 

По одному основанию таким работникам ежегодно предоставляется дополнительный оплачиваемый отпуск продолжительностью 10 календарных дней. При наличии нескольких оснований — продолжительность такого отпуска 17 календарных дней (ст. 182-1 КЗоТ, ст. 19 Закона об отпусках).

Відпустка для догляду за дитиною до 6 років, важкохворою або дитиною з інвалідністю: стаж та допомога

Для получения социального отпуска «на детей» работник должен написать заявление, в котором, в частности, отметить основание и продолжительность отпуска.

Образец заявления на дополнительный отпуск на детей

Образец заявления на дополнительный отпуск на детей

СКАЧАТЬ

Помните! 

Отпуск на детей, хотя и предоставляется ежегодно, относится к социальным отпускам.зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на святковий Вебінар до Дня кадровика, який відбудеться 26 квітня. Спікери: Ірина Житкова, Ірина Матійко, Ольга Догадіна, Олена Петровська, а також Юлія Видиборець з інформацією про новий мобілізаційний закон — головні зміни. Ще у програмі — накопичення щорічної відпустки мобілізованому, оплата лікарняного суміснику, виплата лікарняного по вагітності та пологах при ускладнених пологах, обчислення спеціального стажу медикам. Також експерти розкажуть про альтернативні способи обміну кадровими документами під час воєнного стану, як вивести на роботу працівників, звільнених зі строкової військової служби та дадуть відповіді на гарячі питання персонального військового обліку

Щоб переглянути святковий вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар до дня кадровика

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді