Зразок наказу про встановлення гнучкого режиму робочого часу

Запровадження гнучкого режиму робочого часу не врегульовано КЗпП. Проте питання режиму роботи, тривалості робочого часу і відпочинку може регулюватися колективним договором.

Про встановлення гучного режиму роботи на підприємстві чи для окремого працівника видається відповідний наказ, у якому й визначається варіант організації роботи за гнучким режимом. А саме:

  • тривалість робочого дня;
  • фіксований час роботи;
  • змінний час;
  • час перерви та відпочинку.

Читайте також:

Зразок наказу про встановлення гнучкого режиму робочого часу (скачати)

Зразок наказу про встановлення гнучкого режиму робочого часу


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді