Наказ про попередження працівників про заплановане звільнення

Про наступне звільнення у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці, у т. ч. ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємства, скороченням чисельності або штату, працівників попереджають персонально не пізніше ніж за два місяці.

Таке повідомлення готують на підставі наказу про попередження про заплановане звільнення.

Необхідність видання наказу обумовлена тим, що спеціальна комісія, яку створюють на підприємстві з метою визначення працівників, які мають переважне право на залишення на роботі чи щодо яких встановлено обмеження на звільнення, є тимчасовим дорадчим органом, який утворюються рішенням керівника організації. Рішення комісії, оформлене протоколом, не є обов’язковим для виконання. Тому керівник має з ним ознайомитись і у разі згоди з рішенням видати наказ про попередження про заплановане звільнення.

Зразок наказу про попередження про звільнення (скачати)

Наказ про попередження працівників про заплановане звільнення


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді