Попередження про звільнення при ліквідації підприємства

Про звільнення у разі ліквідації підприємства працівників потрібно повідомити не пізніше ніж за два місяці. Оптимальний варіант — письмове повідомлення під підпис із зазначенням дати ознайомлення.

У разі відмови працівника від підпису про ознайомлення з повідомленням, слід зачитати текст працівнику, скласти акт про оголошення повідомлення працівнику і його відмову від підпису і засвідчити акт підписами свідків.

Якщо працівник відсутній на робочому місці, повідомлення можна направити рекомендованим листом із повідомленням про вручення (або лист з оголошеною цінністю з описом вкладення та повідомленням про вручення) та позначкою «Вручити особисто» за адресою проживання, вказаною в особовій картці працівника (типова форма № П-2).

Працівникам, які були призвані на військову службу (мобілізовані) та не були раніше попереджені про заплановане звільнення, роботодавець, окрім направлення листа за адресою проживання, в порядку, вказаному вище, може додатково надіслати листа на ім’я працівника до військової частини (якщо, звісно, відомо, в якій військовій частині та за якою адресою працівник проходить військову службу).

У разі повідомлення працівника листом про наступне звільнення двомісячний строк відлічуватиметься з дати вручення листа. Оскільки дату звільнення слід вказати в повідомленні, то його бажано вручати із запасом, наприклад за 2,5-3 місяці до означеної дати звільнення (одночасно з попередженням виборного органу первинної профспілкової організації). Це дасть змогу уникнути проблем, пов’язаних із затримкою доставки поштових відправлень.

Разом з тим, на практиці можлива ситуація, коли працівники, перебуваючи у відпустці (для догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку або 6-річного віку, без збереження заробітної плати тощо), виїхали за кордон та/або фактичне їх місце проживання невідомо.

Одним зі способів попередження такого працівника про наступне звільнення, може бути попередження у режимі відео-конференції за допомогою інтернет-сервісів Skype, SIP, ooVoo тощо.

У такому випадку доказом належного попередження можна вважати запис зазначеної відео-конференції, який доцільно записати на зручний носій інформації (CD-, DVD-диски, флеш-карти пам’яті тощо) та зберігати його в матеріалах особової справи працівника.

Зразок повідомлення про звільнення працівника у разі ліквідації підприємства (скачати)

Попередження про звільнення при ліквідації підприємства


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на святковий Вебінар до Дня кадровика, який відбудеться 26 квітня. Спікери: Ірина Житкова, Ірина Матійко, Ольга Догадіна, Олена Петровська, а також Юлія Видиборець з інформацією про новий мобілізаційний закон — головні зміни. Ще у програмі — накопичення щорічної відпустки мобілізованому, оплата лікарняного суміснику, виплата лікарняного по вагітності та пологах при ускладнених пологах, обчислення спеціального стажу медикам. Також експерти розкажуть про альтернативні способи обміну кадровими документами під час воєнного стану, як вивести на роботу працівників, звільнених зі строкової військової служби та дадуть відповіді на гарячі питання персонального військового обліку

Щоб переглянути святковий вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар до дня кадровика

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді