Зразок наказу про скасування догани

Скасування догани може відбуватися автоматично — після сплину одного року з дня її накладення або раніше. Але в такому разі роботодавець має видати наказ про скасування догани.

Роботодавець видає наказ про скасування догани до закінчення одного року із дня накладення стягнення у разі, якщо працівник не допускав нового порушення трудової дисципліни і виявляв себе як сумлінний працівник при виконанні трудових обов’язків.

Зразок наказу про скасування догани (скачати)

Зразок наказу про скасування догани


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді