Зразок наказу про призначення на посаду

Укладення будь-якого трудового договору оформляється наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу про призначення працівника на посаду (ч. 3 ст. 24 КЗпП).

Підставою для видання наказу про призначення на посаду слугуватиме заява працівника.

Наказ про призначення на посаду можна видавати за типовою формою № П-1 або за формою, відмінною від типової, зберігаючи при цьому усі показники, передбачені типовою формою.

Зразок наказу про призначення на посаду (скачати)

Наказ про призначення на посаду


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді