Графік змінності сторожів: складання та затвердження

Графіки змінності сторожів затверджують за два місяці наказом з адміністративно-господарської діяльності. Чи потрібно ще погоджувати їх із профспілковим комітетом?

Графіки змінності затверджуються роботодавцем за погодженням з профспілковим комітетом підприємства (ч. 1 ст. 52 Кодексу законів про працю України; далі — КЗпП).

КЗпП не містить винятків щодо цього. Тож, графіки змінності сторожів також необхідно погоджувати з профспілковим комітетом до їх затвердження.

Графік змінності сторожів: складання та затвердженняЧитайте також: Змінна робота: шлях впровадження

Однак, затверджувати графіки наказом роботодавця необов’язково. Гриф затвердження може розміщуватися на самому графіку змінності.

Детальніше про затвердження графіка змінності сторожів — у консультації «Заповнення табеля при підсумованому обліку робочого часу»

Зразок графіка змінності сторожів

Графік змінності сторожів: складання та затвердження

Штрафи 2022


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді