Солов’їний травень у «Довіднику секретаря та офіс менеджера» №5

Травневий «Довідник секретаря та офіс менеджера» забезпечить вас консультаціями експертів зі зразками документів, подарує натхнення на роботу та запропонує варіанти кар’єрного зростання.

Слово редактора

Солов’їний травень

Складаємо документи

Реквізити

Пишіть листи і надсилайте вчасно, або Що перевірити в листі з теки «На підпис»

Чи впевнені ви, що готуєте проекти листів правильно? Узагальніть відомості про складання листів. Розповімо, як уберегти себе і колег від помилок в обов’язкових реквізитах документа. Потренуйтеся на моделі: наприкінці статті на вас чекає кейс.

Організовуємо документообіг

Архів

Як організувати документи архіву

Забезпечуємо роботу офісу

Безпека

За мобінг штрафуватимуть

Судячи з численних публікацій, саме це підступне явище провокує звільнення з роботи, судові процеси, неврози, суїциди і матеріальні втрати. На робочому місці від нього потерпають чоловіки й жінки, досвідчені професіонали і молоді працівники. Депутати починають боротися зі цькуванням у трудових колективах.

Як уберегтися від гепатитів В і С: на що звернути увагу в косметологічному салоні

Кар’єра

Кадрова справа

Від секретаря до інспектора з кадрів: розпочніть кар’єру в управлінні персоналом

Замислюєтеся про подальшу кар’єру? Один із варіантів — служба персоналу. Прочитайте, чим щодня займається інспектор з кадрів, що має знати та вміти. Оцініть, наскільки це вам до душі. Якщо розвиток у кадрову справу приваблює, крокуйте до мети, а ми підтримаємо вас на цьому шляху.

Ділова українська

Відмінювання

Ой, боліла йому голова, або Як уживати давальний відмінок у діловому мовленні

Вчимося на робочому місці

Телефонні перемовини

Оберіть методи — і секретарський бар’єр завалиться

Шеф доручив вам з’єднати його зі статусною людиною або терміново перенести заздалегідь узгоджену зустріч. Скористайтеся прийомами від секретарів і бізнес-тренерів — і зможете достукатися до будь-якого керівника і зробити те, чого чекає від вас бос.

Секретар і керівник

Взаємодія

Секретар — керівник — колеги: взаємодія неминуча

Керівник і колеги ставляться до вашої роботи несерйозно. Шеф може дати завдання, а потім воно виявляється непотрібним; колеги не вітаються й не спілкуються. Опишемо кілька ситуацій і підкажемо, як із ними впоратися.

Практикум

Діловодство

Експертиза цінності документів. Тест для секретаря (продовження)

Розв’язання кейсу «13 помилок Сороки»

Взірцева колекція

Приклад оформлення довіреності про делегування повноважень та права підпису

Приклад оформлення наказу керівника про делегування права підпису документів

Імідж та стиль

Діловий гардероб

Як зробити модні відтінки діловими: сезон весна-літо — 2019

Трендові відтінки — тофі, коричневий граніт, солодка кукурудза, куркума і синя принцеса. Обирайте те, що пасує особисто вам і узгоджується із дрес-кодом вашої компанії. Зробіть образ модним за настановами експерта у світі від кутюр.

Практична психологія

Деструктори

Які якості небезпечні для вашої кар’єри

Самоефективність

Дорогою Цицерона та Айвазовського: запам’ятати все

Ваші сильні сторони. Тест для тих, хто прагне успіху

Колесо емоцій Роберта Плутчика, або Як арифметика емоцій допоможе в роботі

Колесо емоцій створив американський психолог Роберт Плутчик. Він виокремив вісім основних емоцій і зобразив їх у вигляді пар протилежностей. Вийшла наочна, барвиста схема, яка нагадує квітку. Квітка допоможе вам проаналізувати свої почуття, зрозуміти їх і скоригувати.

Краса та здоров’я

Особиста ефективність

Оцініть запаси енергії та налаштуйтеся на відновлення

Весна — у розпалі, а сил, щоб насолоджуватися нею, — не залишилося. Щоб успішно впоратися з обов’язками на роботі, ми потребуємо енергії. Особливо це актуально в режимі багатозадачності й постійного стресу. Така робота вимагає великої самовіддачі й енергетичних витрат. Пройдіть тести — і дізнаєтеся, якої енергії вам не вистачає.


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді