Як правильно оформити заяву-розрахунок для матеріального забезпечення е-лікарняних

Автор
порталу «Кадровик-01»
Матеріальне забезпечення по е-лікарняних оформіть за формою заяви-розрахунку у порядку, встановленому законодавством

Як заповнити заяву-розрахунок для е-лікарняних

Форма заяви-розрахунку затверджена Порядком фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженим постановою правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 № 12. Алгоритм заповнення також наведений у цьому Порядку.

Коли оформлюєте заяву-розрахунок, врахуйте:

1. У е-лікарняного відсутня серія, але йому присвоюється унікальний номер.

Єдиний реєстраційний номер листка непрацездатності — унікальний номер, який формується та присвоюється автоматично за допомогою програмних засобів ведення Електронного реєстру листків непрацездатності, складається з цифр, що утворюють числа натурального ряду, шляхом додавання одиниці до останнього наявного номера, та за яким може бути ідентифіковано випадок тимчасової непрацездатності та всі пов’язані з ним документи в реєстрі.

2. У е-лікарняному оновились причини непрацездатності.

Причина непрацездатності — відомості щодо страхового випадку, настання якого зумовило тимчасову непрацездатність, які містяться в записі про тимчасову непрацездатність.

Зразок заповнення заяви-розрахунку для е-лікарняних

Оформлення заяви-розрахунку для матеріального забезпечення е-лікарняних

Скачати

Зразок повідомлення про виплату коштів застрахованим особам

Оформлення заяви-розрахунку для матеріального забезпечення е-лікарняних

Скачати зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді