Свято, яке нині називають День Шефа, вперше відзначили 16 жовтня 1958 року. Ініціатор свята — Патриція Хароскі, секретар американської компанії State Farm Insurance Company.
Патриція працювала в компанії, яку очолював її батько. Вона шукала незвичний подарунок до дня його народження, що припадав на 16 жовтня. Ідея, що спала на думку Патриції, — привітати не як батька, а як директора, — припала до душі й іншим працівникам фірми, що щиро поважали свого шефа. Незабаром Патриція звернулася до Торговельної палати США з пропозицією започаткувати національне свято — День Боса.
Згодом свято почали відзначати у більшості американських штатів, а відтак — у різних країнах світу.
Головна ідея свята — висловити вдячність очільнику компанії за те, що він піклується не лише про примноження власних статків, а й про добробут підлеглих та комфортну атмосферу на робочих місцях.
Професія керівника не передбачає вихідних та неробочих днів. Але будь-який керівник — насамперед жива людина, яка теж потребує підтримки і тепла. День шефа не передбачає урочистостей, проте щира листівка, квіти, теплі привітання співробітників допоможуть висловити вашу повагу.
Цьогоріч 16 жовтня — вихідний день. Привітати шефа можна у п’ятницю 13 жовтня.
Поради від журналу Довідник секретаря та офіс-менеджера.
- Добирайте доречні букети. Букети для чоловіків виконують у стриманих відтінках — синьо-зелених, бордово-зелених. Традиційні складові чоловічих букетів — гладіолуси, екзотичні квіти, троянди. Перевага — лінійним композиціям.
- Цього дня захистіть директора від зайвого телефонного спілкування. Нехай насолодиться професійним святом.
- Організуйте частування для шефа та колег. Смаколики — чудовий спосіб висловити вдячність
Читайте також: Що подарувати керівнику на ювілей