Як відповідати на електронного листа

На електронні листи відповідайте, навіть якщо їх надіслали з інформаційною метою і не вимагають зворотного зв’язку

Як відповідати на електронного листа
ЛЮДМИЛА КОРОТІНАголовний редактор журналу «Довідник секретаря та офіс-менеджера»
Імейл — один із найшвидших і зручних засобів комунікації. Звісно, якщо ним правильно користуватися. Як писати електронні листи і відповідати на них?

За неписаними правилами мережевого етикету, відповідь на повідомлення електронної пошти з робочих питань давайте не пізніше ніж через добу після його отримання. Якщо відповідаєте пізніше, починайте з вибачень. Якщо відповідь потребує більше часу, коротко повідомте, що питання отримали і зрозуміли. Зазначте орієнтовну дату відповіді.

Приклад

Добрий день, Маріє!

Дякую Вам за інтерес, що Ви проявили до пропозиції компанії «Консалтинг-ІНФО». Ваші запитання отримали. Щоб підготувати відповіді на них, знадобиться два-три робочих дні.

Добрий тон надсилати відправнику фідбек — відповідь на будь-який лист, навіть якщо він не потребує відповіді. Наприклад, коли отримали очікувані документи, повідомте відправника, що файл отримали і без проблем відкрили.

Помилки у ділових листах, які дратують отримувачів

Якщо відправник розділив лист на пункти, відповідайте також за пунктами — зберігайте нумерацію і тематику.

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на святковий Вебінар до дня кадровика, який відбудеться 26 квітня. Спікери: Ірина Житкова, Ірина Матійко, Ольга Догадіна, Олена Петровська, Юлія Видиборець. У програмі — накопичення щорічної відпустки мобілізованому, оплата лікарняного суміснику, виплата лікарняного по вагітності та пологах при ускладнених пологах, обчислення спеціального стажу медикам.  Також експерти розкажуть про альтернативні способи обміну кадровими документами під час воєнного стану, як вивести на роботу працівників, звільнених зі строкової військової служби та дадуть відповіді на гарячі питання персонального військового обліку

Щоб переглянути святковий вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар до дня кадровика

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді