Директор виходить із декрету

1633

Запитання

На час відпустки директора для догляду за дитиною засновник призначив директором іншу особу. Директор 1 виходить з відпустки. Як оформити вихід на роботу? І що робити з Директором 2?

Відповідь

У переддень виходу на роботу основного працівника-директора директор-строковик має звільнитися з роботи. Для цього Директор 2 видає наказ про звільнення — від першої особи, наприклад:

Директор виходить із декрету

У день виходу на роботу Директор 1 видає наказ про те, що приступає до обов’язків, — теж від першої особи. Наприклад:

Директор виходить із декрету

Зразок заяви про достроковий вихід із декрету

Огляд змін трудового законодавства за перше півріччя 2024

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Журнал реєстрації трудових договорів: бланк та зразок заповнення

Журнал реєстрації трудових договорів належить до реєстраційно-облікових форм тривалого строку зберігання — 75 років. Бланк журналу реєстрації трудових договорів на підприємстві та для ФОПа знайдете у статті. Залишається лише скачати.
33741

Зразок наказу про заохочення працівників

Ініціатор заохочення певного працівника, як правило, є його безпосередній керівник або керівник структурного підрозділу. На практиці таку ініціативу оформлюють поданням.
28735

Наказ на відпустку без збереження заробітної плати

Українці користуються правом на відпустку без збереження заробітної плати не лише для відпочинку, а й для життєво важливих справ, до яких примусила війна. Щоб полегшити роботу кадровиків, ми підготували зразок наказу на відпустку без збереження заробітної плати та зразок наказу на відпуску без збереження заробітної плати на період воєнного стану
167579

Попередження про звільнення за 2 місяці: зразок та особливості оформлення

Обов’язком роботодавця у разі скорочення чисельності чи штату працівників та звільнення у зв’язку з ліквідацією установи є повідомлення працівника про наступне звільнення за два місяці. Зразок листа-повідомлення про звільнення працівника та особливості його вручення розкриваємо у статті.
110996